WEEKEND PEŁEN STARTÓW I ZWYCIĘSTW

19420353_1454813451250679_5549289280211417557_n

1. W sobotę i w niedzielę Joanna i Sławomir Kucal wystartowali w kolejnym etapie ŻTC w Jaktorowie i Dębe Wielkie. Bezkonkurencyjna okazała się Asia zajmując dwukrotnie 1 miejsce. Sławek guma złapania na 10 kilometrów przed metą.
2. Niedziela- VII Czasówka o Puchar Wójta gminy Sieroszewice. Memoriał Marka Łukasiaka. Tu wystartowali Jacek Swedrowski i Piotr Protasiewicz. Jacek jak zwykle nigdy nie zawodzi. Średnia 44km/h na dystansie 17,7 km i 3 miejsce w M3, strata do pierwszego tylko 33 s. Piotr Protasiewicz w swoim debiucie na tej trasie zajął 10 miejsce w M4.
3. Wolsztyński Super Maraton. Tu wystartowali Waldemar Olejarski i Andrzej Żurawik. Waldi zajął miejsce 12 w M5 ze średnią 37,7 a Andrzej miejsce 8 również w M5.
4. Tomek Studziński wystartował w etapie BESKIDY MTB TROPHY. To 4 dni ścigania. Do pokonania 284 km i 10830 metrów w pionie. Tomka skusił dystans Classik i wjazd na Czantorie, Klimczok i Kotarz. Gratulacje za ukończenie tak trudnego etapu.
5. Franek Sawicki zajął jak zwykle 1 miejsce i w M6 i 28 w Open w Skokach w Maratonie MTB. Trasa szybka, do pokonania 69 kilometrów, piach i błoto. Piekielnie duszno ale noga podawała doskonale.
6. W Buczku natomiast doskonale wypadł Andrzej Oleksiewicz który mimo braku licencji wystartował treningowo z Mastersami na dystansie PRO. Oczywiście z grupą 5 osób „poszedł” w odjazd i wjechał na metę jako 1 w M5. Gratulacje dla wszystkich. Coś zaczyna się dziać. Noga podaje i to jest najważniejsze.